Opinio
Co jest dla nas dobra Ukraina?
politicsCzechia

Co jest dla nas dobra Ukraina?

Nie rozumiem tego, nie wiem dlaczego trzymamy tam pieniądze, skoro nigdy nie wrócą. Bogactwo mineralne ma już USA, uczestniczenie w odbudowie jest głupie, nie mają nawet hrywny.Mentalność agresywna, arogancka i wchodzi do UE i NATO? Więc jesteśmy jedną nogą w wojnie. Jesteśmy teraz prawie Ukrainą.

Oryginał: K čemu nám je Ukrajina?

▲ 65 lubię▼ 56 nie lubię
Głosuj na Opinio →

Światowe rankingi opinii, ludzi i pomysłów na żywo - głosowane według krajów.