Co jest dla nas dobra Ukraina?
Nie rozumiem tego, nie wiem dlaczego trzymamy tam pieniądze, skoro nigdy nie wrócą. Bogactwo mineralne ma już USA, uczestniczenie w odbudowie jest głupie, nie mają nawet hrywny.Mentalność agresywna, arogancka i wchodzi do UE i NATO? Więc jesteśmy jedną nogą w wojnie. Jesteśmy teraz prawie Ukrainą.
Oryginał: K čemu nám je Ukrajina?
▲ 65 lubię▼ 56 nie lubię
Głosuj na Opinio →