Opinio
Proszę, przeciw kogo się uzbroimy?
politicsCzechia

Proszę, przeciw kogo się uzbroimy?

Nie wiem i nie chcę umrzeć całkowicie głupio. Dla migrantów czy uchodźców? Nie potrzebujemy do tego F-35. Więc przeciwko UE nie mogę wymyślić nikogo innego, kto mógłby nam grozić i jestem co do tego dość zdezorientowany.

Oryginał: Prosím, proti komu zbrojíme?

▲ 70 lubię▼ 65 nie lubię
Głosuj na Opinio →

Światowe rankingi opinii, ludzi i pomysłów na żywo - głosowane według krajów.