Proszę, przeciw kogo się uzbroimy?
Nie wiem i nie chcę umrzeć całkowicie głupio. Dla migrantów czy uchodźców? Nie potrzebujemy do tego F-35. Więc przeciwko UE nie mogę wymyślić nikogo innego, kto mógłby nam grozić i jestem co do tego dość zdezorientowany.
Oryginał: Prosím, proti komu zbrojíme?
▲ 70 lubię▼ 65 nie lubię
Głosuj na Opinio →