Už nic z číny,žádne Temu, Alliexpres,
Se rozhodla naše rodina, postupně jsme vše z číny odstranovali a pohoda. Ted žijeme v jeskyni a nic nám nechybí,k jídlu si nasečeme českou trávu a večer chodíme s prakem na veverky.Prostě jsme jim to nandali.
▲ 53 líbí se▼ 45 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →