Opinio
businessCzechia

Už nic z číny,žádne Temu, Alliexpres,

Se rozhodla naše rodina, postupně jsme vše z číny odstranovali a pohoda. Ted žijeme v jeskyni a nic nám nechybí,k jídlu si nasečeme českou trávu a večer chodíme s prakem na veverky.Prostě jsme jim to nandali.

▲ 53 líbí se▼ 45 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →

Živé světové žebříčky názorů, lidí a myšlenek - hlasované po zemích.