K čemu nám je Ukrajina?
To jsem nepochopila, nevím proč tam cpeme peníze, když se nikdy nevrátí. Nerostná bohatství už má USA,podílet se na obnově je hloupé,nemají ani grivnu.Mentalita agresivní,arogantní, a do EU a NATO? Tak jsme jednou nohou ve válce.už jsme skoro Ukrajinsko.
▲ 65 líbí se▼ 56 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →