Prosím, proti komu zbrojíme?
Já to nevím a nechci umřít uplně blbá. Pro migrantům nebo běžencům? Na to F-35 nepotřebujeme. Tak proti EU, nikdo jiný, kdo by nás ohrožoval, mě nenapadá a to jsem si dost lámala hlavu.
▲ 70 líbí se▼ 65 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →