Tak sluneční ekofanatici jezdí zadarmo
jen si koupí soláry za 0,5 M, auto za 1 M a pak přes den nabíjejí a v noci mohou jezdit po výletech, v zimně si s tím tak možná nabijou mobil. Děkuji, nejsem blbá..Jo, po deseti letech se jim to sklapne a hurá znova.
▲ 37 líbí se▼ 27 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →