Volodimir Zjeljenskij asi mír nechce.
Pokud sleduji vyjadřování lídra Ukrajini, tak mám čím dál větší pocit, že mu na míru nezáleží. Jeho dopis Putinovi byl velice arogantní a jeho vyhrožování Kremlu je je také za hranou. Pochybuji, že by tohle někdo přijal nebo chtěl jednat.
▲ 59 líbí se▼ 42 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →