Tak se nám ta Okrajina vybarvuje, ÚPA .
Tak mám pocit,že celá EU nechce vidět fašizmus na UA,jen polsko si trouflo,ostatní mlčí jak zařezaní.tak sláva Banderovi, a šup stavět sochy a bourat jiné,třeba Puškina.Asi mám opravdu IQ slepice.Ještě že se toho nedožila babička.
▲ 44 líbí se▼ 45 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →