Češi postavili Střední Zemi v lese
Sedm set padesát Čechů nasadilo řetězovou poštu, popadlo pěnové meče a znovu vytvořilo lesní válku, zatímco my ostatní se hádali online. Upřímně řečeno, nejproduktivnější víkend v Evropě.
Originál: Czechs built Middle Earth in a forest
▲ 0 líbí se▼ 0 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →