Opinio
Češi postavili Střední Zemi v lese
entertainmentCzechia

Češi postavili Střední Zemi v lese

Sedm set padesát Čechů nasadilo řetězovou poštu, popadlo pěnové meče a znovu vytvořilo lesní válku, zatímco my ostatní se hádali online. Upřímně řečeno, nejproduktivnější víkend v Evropě.

Originál: Czechs built Middle Earth in a forest

▲ 0 líbí se▼ 0 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →

Živé světové žebříčky názorů, lidí a myšlenek - hlasované po zemích.