Putin váhá a je moc tolerantní
já bych si na jeho místě vzala příklad z USA, nebo Izralele. Už by bylo po válce, ted banderovští nacisté utočí na Krym, a vlastně válčí proti celé evropě, jen to nikdo nechce vidět. Jen mají pocit, že pomáhají ale opak je pravdou.
▲ 70 líbí se▼ 63 nelíbí se
Hlasovat na Opinio →